28.04.19 | Prezent dla gości?!

Nigdy bym o tym nie pomyślał. To co się teraz wyprawia… Prezenty dla gości na weselu? Może prezenty to za dużo powiedziane. UPOMINKI.

Jeszcze ponad 10 lat temu, kiedy moje rodzeństwo organizowało wesela, nie było o czymś takim głośno. Przynajmniej się nie słyszało. A teraz… W tamtym byliśmy na dwóch weselach, gdzie już takie rzeczy można było zaobserwować. Niby wszystko przyszło z zachodu. Taki trend czy coś.
Pomysł nie jest głupi. Przynajmniej w teorii. Ale tylko dla osób, którym nie szkoda pieniędzy na taki wyczyn. Biorąc pod uwagę, że będzie u Nas 100 osób: zrobić dla każdego upominek w kwocie 2zł daje nam 200zł dodatkowe wydatku weselnego. Mało? Dużo? To już zostawiam Wam do indywidualnej interpretacji.

Szczerze?

Ja bym czegoś takiego nie robił. Serio. Niech się goście cieszą, że mogą się pobawić za półdarmo (a niektórzy nawet za darmo).
Ale żyję z Myszką. Tworzymy już jedną, wspólną historię. Niebawem zaczniemy nowy rozdział w Naszym życiu. Już dawno przestałem patrzeć tylko na siebie. Trzeba też uwzględniać drugą połówkę. Jej zdanie, myśli i uczucia.

[…]

Skoro mamy zostawić dla gości jakiś upominek na talerzyku, wpadłem jakiś czas temu na pomysł podarowania zdrapek. Każdemu. Na talerzyku. Jedna, symboliczna zdrapka za 1zł. A nóż widelec może komuś się poszczęści i wygra?! 😉

A Wy co myślicie o podarunkach dla gości? Macie jakieś ciekawe pomysły?

Z racji, iż do wesela i ślubu zostało jedynie 147 dni [!!], wpisy o tej tematyce będą dość często :).

Pozdrawiam Was, trzymajcie się
Paweł (MonieK)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: