28 września 2018

19:52

Tak wiem – wczoraj nie napisałem nic, mimo że miałem dzień wolny (może właśnie dlatego), a i dzisiaj też bym nic nie napisał. Bo i nie ma za bardzo o czym…

W pracy mam swoje pierwsze „3 dni pod rząd”, co myślałem, że wywoła u mnie większą frustrację i zniechęcenie, No, zobaczymy jak to będzie wyglądało jutro!

W ogóle to mam wrażenie, że nie mam jakoś na wszystko czasu. Mimo że dni wolnych mam więcej niż w zakładzie produkcyjnym meble, to jednak gdy pracuję, nie ma mnie w domu prawie w ogóle. Wracam na wieczór po 20, zjem kolację, myje się, siadam przed telewizor, a później spać. Tyle z dnia.

[…]

Powoli kończy się wrzesień co skłania mnie w kierunku przemyśleń. Niebawem kończy się rok, a to się równa nie tylko z podsumowanie najważniejszych wydarzeń 2018 roku, ale także poważnego podejścia do postanowień 2019! W tym roku niestety zabrakło postanowień z powodu zawieszenia Pamiętnika. A szkoda… Przez ostatnie 4 lata lubiłem robić podsumowania i sprawdzać co udało mi się zrealizować, a co nie. W następnym roku muszę się do tego konkretnie przyłożyć.

21:24

Zaraz skończymy oglądać Śluby od pierwszego wejrzenia. Za chwilę pójdziemy do łóżka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: