31 sierpnia 2018

Znowu (w końcu!) nadszedł piątek i łikendzik.. Czas zapomnieć na chwilę o pracy. Odstawić ją na bok. Zostają ze mną tylko siniaki, potłuczenia i inne natarcia, gdzie te ostatnie wyglądają na rękach, jakbym wykonał nieudaną próbę podcinania sobie żył.

Przez ostatnie dwa tygodnie (te robocze) mijaliśmy się z Myszką zmianami. Muszę Wam powiedzieć, że to strasznie irytująca sprawa! Raz: ogromna tęsknota, brak tej drugiej osoby. Dwa: cisza w domu i brak chęci na cokolwiek. No i trzy: bardzo mało czasu na wspólne rozmowy. O rozrywkach nie wspominając.

[…]

Niby sobota i niedziela powinny być dniami, w które się odpoczywa. Niestety nie tym razem. Czeka Nas wesele. Moja koleżanka, z którą uczyłem się w podstawówce (w gimnazjum i średniej byliśmy klasami „obok”) bierze ślub. Średnio mi się chce na nie iść z uwagi na fakt, że oprócz jej i jeszcze jednej znajomej – nikogo nie będę tam znać. Ale będę tam z Myszką, więc w sumie tylko to się liczy. Tyle mi wystarczy do dobrej zabawy!

Swoją drogą to będzie ciekawe doświadczenie. W ciągu dwóch tygodni będziemy dwukrotnymi gośćmi weselnymi w jednej i tej samej sali weselnej. Jestem ciekawy jakie kucharze zaserwują nam jedzenie. Niestety dwa tygodnie temu rewelacji nie było.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: