28 sierpnia 2018

Osiem miesięcy to dużo. Ostatnie osiem to bardzo dużo. Dużo intensywnych, nowych wydarzeń, które odwróciły mój świat do góry nogami.

Nie pamiętam czy na koniec poprzedniego rozdziału pisałem, że chcemy z Myszką zamieszkać razem? Coś mi się kojarzy, że wspominałem co nie co.

[…]

12 marca 2018 wyprowadziliśmy się od swoich rodziców. Ten dzień zapadnie mi w pamięci na zawsze. Stres, radość, może smutek i trochę żalu… Wszystkie odczucia skumulowane w jednej chwili. Płacz mojej mamy czy rodziców Myszki w momencie pakowania walizek do samochodu. Radość powodu rozpoczęcia wspólnego życia. Brak czasu na cokolwiek przez przeprowadzkę w ciągu kolejnych kilku dni…

[…]

13 czerwca 2018 klęknąłem na kolano i spytałem czy zostanie moją żoną. Tego wydarzenia również nie zapomnę. Jej reakcji. Mojej reakcji i przygotowań do tego dnia. 

 Pierścionek kupiłem jeszcze w maju (przed Dniem Matki) zanim się jeszcze dowiedziałem o…

… nie zapomnę daty 12 czerwca, gdzie nasz market ogłosił (wtedy tylko dla pracowników) upadłość. Wielkie wyprzedaże artykułów nawet do -90%! Chore tłumy ludzi, którzy są gotowi zabijać się o tańszy produkt. Wiele godzin pracy. Upał. Zmęczenie… I ta nieprzespana noc. Noc, w której po raz pierwszy leżeliśmy z myślami „oboje straciliśmy pracę”.
To był mój motyw zmiany pracy. Nie miałem na niego wpływu…

… końcówka czerwca – wspólny i pierwszy wyjazd nad morze. Oczywiście kilkudniowy. Było cudownie i na pewno tego nie zapomnę. Mimo, że pojechaliśmy chorzy, a ja wróciłem jeszcze bardziej chory  .

Pomiędzy tymi wydarzeniami działy się jeszcze inne zwariowane (i te mniej) rzeczy, aczkolwiek te są najbardziej istotne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: